340931. RINGAR, 2 st, silver samt ädelstenar, totalvikt 3,67 gram, 1900-tal.
Ring stämplad 835 LP, med 6 st mörkblåa spineller, innerdiameter ca 17 mm.
Ring stämplad 925, med mörklila safir samt glasstenar, innerdiameter 17 mm.
En spinell saknas, 925 ring ojämn.