SVEPASK, allmoge, enligt uppgift Häslingland.

340907. SVEPASK, allmoge, enligt uppgift Häslingland.

Brännmärkt "H.E.S". Längd ca 37,5 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 647