MICHAEL AYRTON ETSNING AV 2 MÄN.

3408975. MICHAEL AYRTON ETSNING AV 2 MÄN.

Michael Ayrton (1921-75) etsning (2 män) från 1972 'Femmes/Hombres' av Paul Verlaine (1844-96) ~ numrerad XI/XV och ramstorlek 34cm x 41,5cm. Stämplad och kommenterad på baksidan.

Under glas, ogranskad ur glaserad ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 213