KAFFESKEDAR och MOCKASKEDAR, silver, 11+5 st, svenska stämplar, 1900-tal.

340878. KAFFESKEDAR och MOCKASKEDAR, silver, 11+5 st, svenska stämplar, 1900-tal.

Längder: 11 resp 10 cm.
Total vikt: 186 g.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längder: 11 resp 10 cm.
Total vikt: 186 g.

Bruksslitage.

Antal besök: 586