SAMOVAR / TEURNA, mässing, koppar, 1800-tal första hälft.

3408551. SAMOVAR / TEURNA, mässing, koppar, 1800-tal första hälft.

VARAN SÄLJS I VÅRA NYA LOKALER I SICKLA, ÖPPET FRÅN 18 MARS

Höjd ca 53 cm.

Ålder- och bruksrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 53 cm.

Antal besök: 362