BORDSLAMPA, mässing, "B 024", Bergbom, 1900-talets andra hälft.

340837. BORDSLAMPA, mässing, "B 024", Bergbom, 1900-talets andra hälft.

Höjd inklusive skärm 66 cm.

Smärre slitage samt saknar snöre. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inklusive skärm 66 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 266