BOKHYLLA, 1900-talets första hälft.

340832. BOKHYLLA, 1900-talets första hälft.

Skyltmärkt E-544, Längd 91, djup 28, höjd 140 cm.

Slitage, stötmärken, repor, listdel saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 517