KONSTGLAS, "Together", Boat, Bertil Vallien för Kosta Boda.

340830. KONSTGLAS, "Together", Boat, Bertil Vallien för Kosta Boda.

"Together" ur serien "Boat". Limiterad serie på 250 ex.
Signerad: Kosta Boda B. Vallien.
Medföljer träsockel.
Bredd exklusive sockel: 14 cm.
Djup exklusive sockel: 9,5 cm
Höjd inklusive sockel: ca 25,5 cm.
Sockel: 15 x 15 cm.

Botten med repor.
Bruksslitage på sockel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Medföljer träsockel.
Djup exklusive sockel: 9,5 cm
Sockel: 15 x 15 cm.

Botten med repor.
Bruksslitage på sockel.

Antal besök: 2 192