SVEN LIDBERG. Motiv med man och blomsterbukett. Olja på pannå. Signerad Lidberg.

34081. SVEN LIDBERG. Motiv med man och blomsterbukett. Olja på pannå. Signerad Lidberg.

20 x 17 cm.

Sven Lidberg (1929–2009)

Gör en kostnadsfri värdering!

20 x 17 cm.

Sven Lidberg (1929–2009)

Antal besök: 1 288