JOHAN WILHELM MALMBERG. Spegel, Empire, Sundsvall. 1800-talets mitt.

340795. JOHAN WILHELM MALMBERG. Spegel, Empire, Sundsvall. 1800-talets mitt.

Dekor med kolonner, och flueroner.
88,5 x 45 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

88,5 x 45 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 112