TIFFANY, TRINITY RING, 14k guld i trefärgat guld.

3407843. TIFFANY, TRINITY RING, 14k guld i trefärgat guld.

Stämplad Tiffany.
Vikt ca 8,3 gram.
Storlek ca 16,5 mm.

Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad Tiffany.
Vikt ca 8,3 gram.
Storlek ca 16,5 mm.

Repor och märken.

Antal besök: 1 247