SOFFBORD, 1970-tal.

SOFFBORD, 1970-tal.
3407516. SOFFBORD, 1970-tal.

Glasskiva, stomme i mässing. Längd 130 cm, bredd 80 cm, höjd 52 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
3407516. SOFFBORD, 1970-tal.

Sedvanligt ytslitage.

Antal besök: 320