GLASSERVIS, 44 delar, helgaslipning. Åfors glasbruk. 1900-talets första hälft.

340748. GLASSERVIS, 44 delar, helgaslipning. Åfors glasbruk. 1900-talets första hälft.

12 vinglas, höjd 18 cm.
6 grogg/ölglas.
8 snapsglas.
6 portvin.
12 likörglas.

Bruksslitage, nagg ett snapsglas.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 vinglas, höjd 18 cm.
6 grogg/ölglas.
8 snapsglas.
6 portvin.
12 likörglas.

Antal besök: 2 931