STOP, tenn, stämplat 1797.

STOP, tenn, stämplat 1797.
340746. STOP, tenn, stämplat 1797.

Höjd ca 21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 21 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 009