FLADDERMUSFÅTÖLJ. Läder samt ställning i stål.

3407323. FLADDERMUSFÅTÖLJ. Läder samt ställning i stål.

Cognacsfärgad. Löstagbar nackkudde.
Höjd ca 108 cm, sitthöjd ca 40 cm, bredd ca 97 cm, djup ca 80 cm.

Bruksslitage. Fläckar samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 643