MARC CHAGALL. EFTER. ”Reuben”. Litografi från serien Window for Jerusalem.

340699. MARC CHAGALL. EFTER. ”Reuben”. Litografi från serien Window for Jerusalem.

Marc Chagall (06.07.1887 Vitebsk - 28.03.1985); förlag S.P.A.D.E.M., vattenstämpel, numrerad grafik i passepartout, mått ca. 30 x 40 cm.

I gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

I gott skick.

HannoVerum
Antal besök: 1 817