”TELEFON” EN TELEFONLÅDSKYLT.

”TELEFON” EN TELEFONLÅDSKYLT.
3406989. ”TELEFON” EN TELEFONLÅDSKYLT.

Perspex telefonlådskylt med röda bokstäver på vit mark, 64cm x 11cm.

Allmänt slitage/märken, repor etc. se bilder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 299