STOP, 3 st, tenn, 18 och 1900-tal.

34069. STOP, 3 st, tenn, 18 och 1900-tal.

Bla Santessonska tenngjuteriet. Höjd 19-20 cm.

Slitage och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och bucklor.

Antal besök: 1 297