FÅNGSTSAXAR/FÄLLOR, 5 st. 1800-tal.

340671. FÅNGSTSAXAR/FÄLLOR, 5 st. 1800-tal.

Smide. Längd 42 - 55 cm.

Bruks/åldersslitage. Rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smide. Längd 42 - 55 cm.

Bruks/åldersslitage. Rost.

Antal besök: 1 195