CANAPÉ, björk, Karl Johan, 1800-tal.

340666. CANAPÉ, björk, Karl Johan, 1800-tal.

Canapé med björkfaner
Längd 218, bredd 79, höjd 114 cm.

Senare omklädd, sprickor samt torrsprickor, kantbandet har delvis släppt, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Canapé med björkfaner

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 749