SPELAUTOMAT, Aristocrat Nevada.

3406363. SPELAUTOMAT, Aristocrat Nevada.

Serie no SI.284.
Bredd ca 42,5 cm.
Djup ca 52 cm.
Höjd ca 148 cm.

Bruksslitage, ytskador, märken, repor.
Ej testad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Serie no SI.284.
Bredd ca 42,5 cm.
Djup ca 52 cm.
Höjd ca 148 cm.

Antal besök: 521