NILS LANDBERG. Tulpanglas, Orrefors, signerad.

340635. NILS LANDBERG. Tulpanglas, Orrefors, signerad.

Underfång i rött.
Etikettsignerad samt signerad: Orrefors expo Landberg
Höjd 42 cm.

Mindre slitage.

Nils Landberg (1907–1991)

Gör en kostnadsfri värdering!

Underfång i rött.
Höjd 42 cm.

Mindre slitage.

Nils Landberg (1907–1991)

Antal besök: 3 256