SERVISDELAR, 25 delar, porslin, Royal Copenhagen, 1900-tal.

34062. SERVISDELAR, 25 delar, porslin, Royal Copenhagen, 1900-tal.

Vitt porslin med målad dekor med antikiserande motiv och guldkant. 1 terrin med fat, 1 skål, 6 buljongkoppar, 6 kaffekoppar, 6 kaffefat, 6 assietter. Andrahandssortering.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 270