SATSBORD, med kakelskivor, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

340574. SATSBORD, med kakelskivor, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Största bordets mått; längd 55, bred 40 , höjd 56 cm.

Smärre slitage, ställvist solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 520