BO BESKOW. Akvarell, signerad.

340511. BO BESKOW. Akvarell, signerad.

Ca. 20x29 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 20x29 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 4 467