SPEGEL, mahogny, tidigt 1900-tal.

3404127. SPEGEL, mahogny, tidigt 1900-tal.

77 x 47 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

77 x 47 cm.

Åldersslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 131