SPEGEL, mahogny, 1900-talets första hälft.

3404116. SPEGEL, mahogny, 1900-talets första hälft.

91 x 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

91 x 60 cm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Spritfabriken
Fabriksgatan 2
254 74 Ödåkra
Sverige

Placering
P3 - Pallställ 3
Antal besök: 58