SPEGEL, björk, 1900-talets mitt.

3404108. SPEGEL, björk, 1900-talets mitt.

71 x 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

71 x 44 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 282