ARMBAND, silver, vikt 26,40 gram, 1900-tal.

340356. ARMBAND, silver, vikt 26,40 gram, 1900-tal.

Innerdiameter ca 5,6 cm.

Ojämn, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Innerdiameter ca 5,6 cm.

Ojämn, bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 511