MATSALSGRUPP, 5 delar, barockstil, ek, 1900-tal.

340343. MATSALSGRUPP, 5 delar, barockstil, ek, 1900-tal.

Matsalsbord, längd 140, bredd 82, höjd 73 cm.
Fyra stolar med stoppade ryggar och sitsar, sitthöjd 44 cm.

Bruksslitage, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, slagmärken.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 736