OLLE SVANLUND. LITOGRAFI, numrerad.

3403293. OLLE SVANLUND. LITOGRAFI, numrerad.

37x30 cm.

sedvanligt slitage, bild har glidit ner något bakom passpartou, ej examinerad ur ram.

Olle Svanlund (1909–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

37x30 cm.

Olle Svanlund (1909–1996)

Antal besök: 250