KISTA, Kina, 1900-talets andra hälft.

34031. KISTA, Kina, 1900-talets andra hälft.

Svart lackarbete med dekor av pärlemorliknande material. Längd 101, bredd 51, höjd 61 cm.

Repor samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor samt bruksslitage.

Antal besök: 1 302