L. Olsen & Son Möbelfabrik K/S. Tvåbäddssoffa, teak, Danmark, 1960-tal.

3402996. L. Olsen & Son Möbelfabrik K/S. Tvåbäddssoffa, teak, Danmark, 1960-tal.

L. Olsen & Søn Møbelfabrik K/S, tvåsits/soffa, teak, Danmark, 1960-tal,
tvåsitsig med glaserad teakram, med armstöd, lösa sits och ryggkuddar av fläckigt beige ulltyg,
Mått ca.: Höjd 82 cm, B 133 cm, djup 77 cm.

Under auktionsnumren 3402991 och 3402999 hittar du matchande tresits och två fåtöljer.

Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, några repor och gnidning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 130