PA-HÖGTALARE ETT PAR.

PA-HÖGTALARE ETT PAR.
3402222. PA-HÖGTALARE ETT PAR.

Höjd 77 cm
Bredd 51,5 cm
Djup 30 cm.

Skador och slitage, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 77 cm
Bredd 51,5 cm
Djup 30 cm.

Antal besök: 489