LLUÍS BRUGUERA. ”Llafranc”.

LLUÍS BRUGUERA. ”Llafranc”.
3402022. LLUÍS BRUGUERA. ”Llafranc”.

Bläck och akvarell på papper
Signerad och daterad 1987
15,5x23,5 cm.

Lackerad träram. Det har inte undersökts utanför ramen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Bläck och akvarell på papper
Signerad och daterad 1987
15,5x23,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 465