MATBORD, 1960/70-tal.

MATBORD, 1960/70-tal.
3401978. MATBORD, 1960/70-tal.

Furu. Rektangulär skiva av vertikalt ställda stavlimmade delar. Raka ben. Längd 151, bredd 85, höjd 74 cm.

Bruksslitage, skivan blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, skivan blekt.

Antal besök: 715