EBBA AHLMARK-HUGHES. TVÅ TUSCHTECKNINGAR.

3401762. EBBA AHLMARK-HUGHES. TVÅ TUSCHTECKNINGAR.

Tusch. Plogande bonde. Signerad och daterad '68. Bildmått: ca 18 x 30 cm. Rammått: ca 41 x 51 cm.
Tusch. Figural komposition. Signerad och daterad '62. Bildmått: ca 33,5 x 61 cm. Rammått: ca 65,5 x 51,5 cm.

Lättare ramslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lättare ramslitage.

Antal besök: 351