BORDSLAMPA, kolonn, mässing, 1900-tal.

3401643. BORDSLAMPA, kolonn, mässing, 1900-tal.

Ca 14 x 14, höjd 40-49 cm.

Bruksskick, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 14 x 14, höjd 40-49 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Spritfabriken
Fabriksgatan 2
254 74 Ödåkra
Sverige

Placering
H10 - Hylla 10
Antal besök: 59