MÅRTEN GARBRING. Karoliner till häst, olja på duk, signerad.

340153. MÅRTEN GARBRING. Karoliner till häst, olja på duk, signerad.

40 x 32 cm.

något bucklig duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 32 cm.

något bucklig duk.

Antal besök: 1 908