TAKFOTOGENLAMPA, metall och majolika, elektrifierad, 1800-1900-tal.

340147. TAKFOTOGENLAMPA, metall och majolika, elektrifierad, 1800-1900-tal.

Höjd 114 cm till tak.

Bruks och åldersslitage
Elen ej genomgången
Avslag och sprickor på majolika.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 114 cm till tak.

Bruks och åldersslitage
Elen ej genomgången

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 485