INGA ARNBÄCK. Norra hamnen med fiskebåtar, olja på duk, signerad-2001.

3401261. INGA ARNBÄCK. Norra hamnen med fiskebåtar, olja på duk, signerad-2001.

96 x 115 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

96 x 115 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Spritfabriken
Fabriksgatan 2
254 74 Ödåkra
Sverige

Placering
Golvlampor
Antal besök: 333