VÄRJA, rapier, troligen 1600-tal.

3401192. VÄRJA, rapier, troligen 1600-tal.

Längd 115 cm.

Renoverad, kompletterad, sedvanligt slitage.

Längd 115 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Banehagsgatan 20
414 51 Göteborg
Sverige

Placering
Vapenställ kassa
Antal besök: 636

Andra intressanta föremål