TAKLAMPA, smide, jugend, tidigt 1900-tal.

340114. TAKLAMPA, smide, jugend, tidigt 1900-tal.

Kupor i glas. 4 ljuspunkter. Total höjd ca 85 cm.

Bruksslitage. Smärre fläckar. Kuphållarnas fästen bör knipas åt (löst monterade). El skadad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 989