EMIL EKMAN. Olja på duk, signerad.

34007. EMIL EKMAN. Olja på duk, signerad.

"Ljusterfiske vid månsken". 88 x 143 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 096