TITUSSTAKE, mässing, Sverige, 1900-talets mitt.

340026. TITUSSTAKE, mässing, Sverige, 1900-talets mitt.

"Malm", för 7 ljus, fasta armar.
Bredd 31 cm, Höjd 26,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 31 cm, Höjd 26,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 965