SLAGBORD, med två lådor i sargen, 1800-tal.

34002. SLAGBORD, med två lådor i sargen, 1800-tal.

Gråmålat, längd 95,5, bredd 34, höjd 74, total bredd 163 cm.

Renoverat, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Renoverat, slitage.

Antal besök: 1 388