PIEDESTAL, bonad björk, 1900-tal.

339972. PIEDESTAL, bonad björk, 1900-tal.

Höjd 102, 27 x 27 cm.

Bruksslitage samt blekt toppskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 102, 27 x 27 cm.

Antal besök: 634