1970-talets runda spegel.

1970-talets runda spegel.
3399717. 1970-talets runda spegel.

Rund spegel från 1970-talet, gjord av spegelglas och trä, vitmålad.
Mått: D 90 cm.

Åldersanpassat skick, repor, missfärgningar, stötar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: D 90 cm.

Antal besök: 364