DIKTSAMLING, 10 st böcker, 1900-tal.

3399614. DIKTSAMLING, 10 st böcker, 1900-tal.

Ingeborg Erixson, Rut Hillarp, Stig Sjödin, Ulf Palme, Ingemar Andersson, Elmer Diktonius samt Svarta Maskens Dårdikter av Sigurd Tullberg.
Förstaupplagor.

Bruksslitage.

Tema

Bokauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Förstaupplagor.

Bruksslitage.

Tema

Bokauktion

Antal besök: 233