MATBORD, rokokostil, 1900-tal.

3399599. MATBORD, rokokostil, 1900-tal.

Dia 112 cm, höjd 72 cm.

Slitage, fläckar och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dia 112 cm, höjd 72 cm.

Slitage, fläckar och slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
001
Antal besök: 131